حیوانات خانگی چگونه باعث کاهش هزینه ها می شوند؟!

شاید اولین چیزی که هنگام خریدن و نگهداری از یک حیوان خانگی به ذهن ما می رسد ، توانایی یا عدم توانایی صرف هزینه های این موجودات دوست داشتنی است . اما آیا می دانستید که با نگهداری از یک حیوان خوانگی ، می توان در هزینه های زندگی صرفه جویی کرد ؟!

طبق بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که صاحبان حیوانات خانگی از بیماری‌های جزئی مانند سرماخوردگی کمتر رنج می‌برند و نسبت به مشکلات روحی حساسیت کمتری دارند. این به معنی صرفه‌جویی بزرگی در هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌باشد، زیرا صاحبان حیوانات خانگی معمولاً بیش از 20٪ کمتر ویزیت پزشک می‌روند. حتی در مورد سالمندانی که حیوان خانگی دارند، تعداد بازدیدهای پزشک به میزان قابل توجهی، کمتر است.

در این میان بررسی ها نشان داده است که مرغ عشق‌ها می‌توانند زندگی انسان‌ها را تغییر دهند !

طبق تخمین هایی که صورت گرفته است ، مشخص شد که در استرالیا که در آن سطح کلی مالکیت حیوان خانگی با بیش از 63%  خانوارها که حداقل یک حیوان خانگی را در خانه نگه می‌دارند، یکی از بالاترین مقادیر در جهان است بیشترین صرفه‌جویی در مراقبت‌های بهداشتی مربوط به حیوانات خانگی بین 790‌میلیون دلار و 1.5میلیارد دلار سالانه است. -حجم عظیمی‌از پول! این فقط شامل هزینه‌های متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که لازم می‌شود نیست بلکه نیاز به داروهای کمتری هم می‌باشد!

در انتها شاید بهتر باشد کمی در نگاه خود به نگهداری از حیوانات خانگی بخصوص در زمینه هزینه های زندگی تجدید نظری صورت دهیم !

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *