سومین نمایشگاه ملزومات دام کوچک

[ad_1]

سومین نمایشگاه ملزومات دام کوچکReviewed by مجله دنیای حیوانات on Jul 12Rating: 5.0

سومین نمایشگاه ملزومات دام کوچکسومین نمایشگاه ملزومات دام کوچک ۶-۳ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در سالن برج میلاد برگزار خواهد شد. دوره دوم این نمایشگاه در هتل اسپیناس پالاس و دوره اول ،در تالار آجودانیه برگزار شد که در هر دو دوره با استقبال روبرو شد. مدیر سایت نمایشگاهی برج میلاد گفت:برپایی نمایشگاه ملزمات دام کوچک در برج میلاد با هدف آشتی دادن شهروندان با حیوانات شهری و خانگی صورت گرفته است. لیلا نقابیان با بیان این مطلب اظهار داشت: برپایی چنین نمایشگاه هایی تخصصی فرصت مغتنمی یرای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های پنهان شهر در حوزه علوم جانوری و محیط زیست است و برگزاری چنین گردهمایی هایی تا حد زیادی میتواند این زوایای نهان پایتخت را نشان دهد.

وی تصریح کرد:بدون شک برگزاری سومین نمایشگاه ملزومات دام کوچک در برج میلاد می تواند روزانه برای هزاران بازدید کننده جالب و آموزنده باشد به خصوص اینکه قرار است چند غرفه آموزشی در حوزه نگهداری از حیوانات خانگی و شهری نیز بر پا شود. وی ادامه داد: این نمایشگاه علوم جانوری قصد دارد با نگاه تخصصی، اقدام به فرهنگ سازی در حوزه حمایت و همزیستی با حیوانات بپردازد چرا که توجه به حیوانات  تنها به کمپین ها و انجمن های دوست دار محیط زیست خلاصه  نمیشود بلکه تمامی شهروندان باید به موضوع دام کوچک توجه کنند.

نقابیان خاطر نشان کرد : سومین نمایشگاه ملزومات دام کوچک در مساحتی حدود ۲۳۰۰ متر مربع و با شعار “با حیوانات شهری مهربان باشیم” طی روزهای ۳ تا ۶ مرداد ماه در سایت نمایشگاهی  برج میلاد از ساعت ۱۰ الی ۲۲ بر پا خواهد شد.


[ad_2]
منبع مقاله

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *