مسابقه سراسری خاطره بازی: آقای بنتی

[ad_1]

سگ ای به نام بنتی

آقای بنتی سگی باهوش، حساس

پسر ما آقا بنتی، دو ماهه بود که پیش ما اومد. سگ بسیار با هوش و با نمکیه خیلی خیلی هم وابسته و حساس هست. حساسیتش حتی به اندازه‌ای هست که اگه دعواش کنی قهر می‌کنه و مدت ها میره زیر میز و بیرون نمیاد. یکی از مهمترین خصوصیت های اخلاقیش مهربونیشه. اگر یکی از ماها ناراحت باشیم و اشکی بریزیم سریعا میاد و تمام اشک های مارو لیس می‌زنه و کلی غصه می‌خوره و ناراحت می‌شه. بسیار باهوش و فهمیده است. ناگفته نماند که تنها ایرادش هم این هست که خیلی باغریبه ها میونه خوبی نداره و ارتباط خوبی برقرار نمی‌کنه که البته ما با کار کردن و وقت گذاشتن زیاد داریم این اخلاقشو از سرش می‌ندازیم.

در کل باید بگم این روزها بنتی زندگی همه ما رو قشنگ تر کرده. وقت‌هایی که میگیم بریم “دد” حتی اگر خواب هم باشه شش متر از جاش می‌پره.

برای ما هیچ لذتی بیشتر از این نیست که وقتی وارد خونه میشیم بنتی با تمام وجودش به استقبالمون میاد و فکر می‌کنم وقتی آدم‌ها با یه حیوون به این پاکی زندگی کنن تازه معنی صداقت و وفای سگ رو متوجه می‌شن. بنتی پاک و مهربونه، تمییزه، ناراحتی و خوشحالی آدم رو میفهمه صاحبشو هزاران بار از خودش بیشتر دوست داره. خلاصه هر چه قدر از این موجودات دوست داشتنی تعریف کنیم بازهم اندک گفتیم.

ولی به عنوان کسی که خودش یک حیوان خانگی داره باید بگم این فرشته ها در کنار خوبیشون باید براشون وقت گذاشته بشه و بهشون رسیدگی کرد. به خودشون، به تربیتشون، به نظافتشون باید دقت بشه و باید هر فردی که تصمیم می‌گیره حیوون خونگی بیاره بسیار مطالعه و مشورت کنه و بعد تصمیم به این کار بگیره چون این‌ها مثل بچه آدم می‌شن و نباید نسبت بهشون بی تفاوت بوده یا واگذارشون کرد چون بسیار بسیار لطمه میبینن.

شرکت در مسابقه

جهت شرکت در مسابقه از لینک ذیل وارد کانال تلگرام پت‌مگز شوید:

ورود به کانال جهت شرکت در مسابقه

[ad_2]
منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *