دانلود آزمون های فراگیر

از آنجایی که تعداد متقاضیان ورود به دانشگاه پیام نور به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد رو به افزایش می باشد ، امروز تصمیم داریم سایتی بسیار مفید و جامع که بصورت تخصصی در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد را به شما معرفی کنیم ؛

با توجه به اینکه مطالعه نمونه سوالات و آزمون های فراگیر دوره های قبل دانشگاه پیام نور ، یکی از مهم ترین و اساسی ترین اقدامات هر متقاضی ورود به این دانشگاه می باشد ، دسترسی به یک سایت معتبر و مرجع که بتواند کلیه نمونه سوالات و آزمون های مربوط به دوره های مختلف ارشد فراگیر را با قیمتی مناسب ارائه دهد ، می تواند مفید و یاری رسان باشد .

به همین علت تصمیم داریم سایتی را به شما معرفی کنیم که سال هاست در زمینه تهیه و آماده سازی نمونه سوالات فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور درحال فعالیت بوده و بازخوردهای بسیار خوبی نیز از کاربران و دانشجویان دانشگاه پیام نور دریافت نموده است .

سایت کتابخانه الکترونیکی پیام نور (PNUEB) ، سایتی تخصصی در زمینه تهیه و آماده سازی و به اشتراک گذاری نمونه سوالات دانشگاه پیام نور می باشد که علاوه بر آماده سازی نمونه سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، بخشی مجزا با عنوان “فراگیر پیام نور” را در خود جای داده است که کاربران با ورود به این بخش می توانند با انتخاب دانشکده و رشته مورد نظر خود ، به تمامی آزمون های فراگیر برگزار شده در دوره های مختلف دسترسی داشته باشند .

بطور مثال درصورتیکه شما متقاضی شرکت در آزمون مدیریت MBA هستید می توانید با انتخاب دانشکده “مدیریت،اقتصاد و حسابداری” و سپس رشته “مدیریت MBA” به کتابچه ای با فرمت pdf که شامل کلیه آزمون های فراگیر برگزار شده در دوره های مختلف این رشته می باشد ، دست یابید. و به همین طریق جهت دسترسی به نمونه سوالات آزمون های فراگیر سایر رشته ها اقدام نمایید .

در پایان لازم است این نکته را یادآور شویم که مدیران سایت PNUEB ارتباط بسیار نزدیکی با کاربران خود داشته و به همین علت بخشی با عنوان “پشتیبانی” طراحی نموده اند که شما عزیزان می توانید تمامی سوالات و مشکلات احتمالی و … خود را از این طریق ارسال نموده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی پاسخ خود را دریافت نمایید .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *